Čistá a uklizená kancelář snadno a rychle

Čistá a uklizená kancelář je základ

Je to skutečně tak. Určitě znáte ten pocit, když máte kolem Vás v kanceláři haldy papírů, dokumentů, poznámek apod a to nemluvíme o nepořádku v kuchyňce. Za chvíli by se v tom každý utopil. Není nad to s tím skoncovat!

 

 

 

Pořadače, organizéry, boxy, stojánky - krotitelé chaosu!

Vlítnout bez přípravy a bez šikovných pomocníků (ať živých nebo neživých) na nepořádek nejde. To by nastal nejpravděpodobněji rychlý ústup z bojiště. Doporučujeme proto tyto šikovné a cenově dostupné kancelářské pomocníky:

Když máme uklizené papíry a dokumenty, uklidíme ještě drobné kancelářské předměty, jako jsou propisky, tužky, vizitky, bločky apod:

Pod každým kancelářským stolem by samozřejmě neměl chybět odpadkový koš a k němu odpovídající pytel na odpadky. Raději zvolte nějaký silnější a o něco větší, než se pak trápit s pytlem, který se sotva vejde do koše a pokud se tam dá něco těžšího, tak se cestou k popelnici protrhne.

Dostáváme se pomalu, ale jistě k drogistickému zboží a čistícím prostředkům, které v našem eshopu s kancelářským zbožím samozřejmě najdete také.

Mezi oblíbené čistící prostředky a drogerii patří u našich zákazníků následující:

Pomocí těchto čistících prostředků a pořádku ve své kanceláři se budete cítit dobře a bude se Vám i lépe pracovat. Inspiraci pro svoji kancelář můžete najít i v tomto článku

Pozornost by měla být také věnována čistícím prostředkům na počítač. Doporučujeme alespoň 1x za týden otřít obrazovku Vašeho stolního počítače, notebooku nebo tabletu. A minimálně 1x za 14 dnů zbavit prachu Váš pracovní stůl, pokud to za Vás neudělá nikdo jiný :-)

Nikdy není pozdě udělat svou kancelář hezčí a čistší, přece jen v ní trávite většinu svého pracovního dne. Nejen eshopová sekce drogerie a úklid je tu od toho. Držíme palce, aby se Vám to (po)dařilo.