Co by nemělo chybět ve Vaší kanceláři

V tomto článku se Vám pokusíme poradit, co by rozhodně nemělo chybět v ideální kanceláři.

Kancelářský nábytek - základ pro dobrou práci

 

Základem je kvalitní kancelářský nábytek, zejména stůl a židle, u stolu dbejte na správnou výšku a dostatečnou pracovní a odkládací plochu. Návod, jak vybrat ideální židli najdete v naší poradně v samostatném článku. Z dalšího vybavení musíme zmínit různé skříně, police, konferenční stolky, ale také třeba věšák nebo odpadkový koš jsou nedílné součásti moderní kanceláře.

Když už jsme kancelář vybavili nábytkem, přistupme k jejímu zabydlení a zútulnění, abychom se v ní cítili příjemně. Neprávem opomíjenými položkami jsou květiny, obrazy nebo fotografie, jsou důležité zejména pro psychickou pohodu a uvolněnost, samozřejmě i zde platí střídmost – méně je někdy více.

Pořádek na psacím stole je základ

Psací stůl není dobré zahlcovat množstvím předmětů, ale jedna pěkná fotka z dovolené nebo svých nejbližších navodí příjemné klima a zároveň slouží k chvilkové relaxaci při náročném pracovním vypětí.

Z kancelářských potřeb nesmíme zapomenout na kvalitní psací potřeby, blok na poznámky, kalkulačku, sešívačku, děrovačku. U posledních dvou položek sledujte při výběru tyto parametry:

  • Materiál – upřednostňujte kovové provedení
  • Počet listů, které proděraví nebo sešije
  • Délku záruky – někteří výrobci poskytují na své výrobky až 10-letou záruku

Pro pořádek na psacím stole nezapomeňte na různé odkládací archivační boxy a pořadače, stojánky na tužky, sponky, lepicí bločky aj. Všechny tyto výrobky nabízíme v mnoha provedeních a barevných škálách.

Při déletrvající práci na počítači určitě oceníte různé gelové podložky pod myš a klávesnici, nastavitelné podstavce a stojany či podpěrky chodidel (zlepšují držení těla a uvolňují páteř). Tyto pomocníky určitě oceníte.

Kancelářská technika

 

Z kancelářské techniky nesmíme zapomenout na laminátory, kroužkové vazače, řezačky a skartovače. Kdo rád využívá různé prezentace, vybaví si kancelář nástěnkou nebo tabulí ( obvykle v korkové nebo magnetické verzi ), flipchartem nebo různými stojany. Nabídka je opět velmi pestrá.

Všechny výše uvedené položky najdete na našem webu www.kancelarskepotrebyonline.cz.

Věříme, že si vyberete a přejeme Vám příjemné nakupování.


Kancelářské potřeby levně a rychle - jak nakupovat ještě výhodněji