Jaké kancelářské potřeby Vám usnadní život?

 

Nejprve je nutné si uvědomit, co je pro život v kanceláři opravdu důležité. Nejsou to tak úplně kancelářské potřeby, jak byste si mohli myslet. Je to hlavně celkové prostředí, firemní kultura a dobří kolegové. Kancelářské doplňky Vám pomohu jen usnadnit pracovní život. Jaké to jsou?

Dobrá propiska – lidové označení pro vše, co píše :-) .Máte mnoho propisek, ať píšících či nepíšících, ale jen tu svou jednu oblíbenou? My to máme taky tak. Kvalitní „propiska“ nemusí být drahá, kolikrát postačí opravdu levné řešení za jako je propiska za několik korun. Naopak, pokud si chcete dopřát luxus a chcete dobře působit na obchodní schůzce, doporučujeme osvědčenou kvalitu zn. Parker, např. kuličkové pero Parker IM – provedení lakovaná mosaz s chromem. Opravdu elegantní. Taková klasická zlatá stření cesta je pak např. kuličkové pero Elegant.

Něco na poznámky – chcete si rychle něco poznamenat a mít to na očích? Nebo volal zákazník a chtěl kolegu, který zrovna nebyl v kanceláři? V nabídce máme celou armádu těchto pomocníků v jednom balení – samolepící bločky Concorde se 400 ks v balení!

Stolní kalendáře a diáře – je bezpochyby dobré vědět, jaký je dnes datum nebo kdo má zrovna svátek. Stejně tak může kalendář posloužit pro menší poznámku pro daný den. Pro systematičtější a rozsáhlejší poznámky nabízíme elegantní diáře v mnoha barevných provedeních.

Pořádek musí být – mít rozházené stohy papírů bez ladu a skladu po kanceláři není to pravé i pro otrlé nepořádníky. Přitom řešení je velice jednoduché a cenově dostupné – pořadač A4 kroužkový Rainbow na 190 listů s praktickým popisným štítkem na hřbetu. Máme řešení i pro zkušené nepořádníky, nebo pokud toho máte pro archivaci opravdu hodně, nabízíme přímo kontejner na archivní boxy. Pro náročné uživatele s potřebou selekce může být řešením i robustní kartotéka.

Skartovačky – ideální likvidační pomocník pro úklid nejen důvěryhodných, ale již nepotřebných informací. Netrhejte papíry ručně, nechte za sebe pracovat skartovač.

Kancelářská sešívačka – kvalitní sešívačka má kadenci „cvak, cvak, cvak, cvak…“, mnohdy i mnohem rychlejší… Tato parafráze ze známého filmu však přesně vystihuje účel sešívačky kvalitně a rychle „secvaknout“ množství dokumentů do jednoho celku. Sešívačky dnes již nemusejí být jen černé a designově nudné. Takovým příkladem může být kancelářská sešívačka Leitz Mini 5528 v elegantní zelené barvě.

Kancelářská sponka – na konec jsme si nechali legendu mezi užitečnými kancelářskými pomocníky. Kdo by ji neznal? Stala se také jeden čas symbolem elektronického pomocníka v kancelářském balíku MS Office. Kancelářské sponky máme v atraktivních barvách.

Pokud máte vlastní tip na další produkt, který Vám usnadňuje v kanceláři život, napište nám na info@czechimporttrading.cz a doplníme ho.

Kancelářské potřeby levně a rychle - jak nakupovat ještě výhodněji.