Pořadače, šanony a vše pro archivace dokumentů

Chystaté se archivovat vaše dokumenty a nemáte již místo?

 

Pákové pořadače, šanony

Pákové pořadače, šanony jsou užiteční pomocníci při tvorbě pořádku ve vaší kanceláři. Dobrý pákový pořadače má pevné desky a kvalitné pákový mechanismus na držení dokumentů. V našem eshopu nabízíme pákové pořadače za dobré ceny a máme je skladem. Mezi kvalitní a oblíbený pořadač patří například tento pořadač.
Pákové pořadače mohou mít různé barevné provedení a vaše dokumenty resp. druhů dokumentů můžete odlišit i podle barev. Např. důležité dokumenty budou v červených pořadačích, účtenky v modrých apod. Samozřejmě můžete pořadač popsat (štítek je na hřbetu vyměnitelný), abyste se lépe orientovali v archivovaných dokumentech. Každý lepší pořadač obsahuje dostatečně velký štítek pro propis, co se v něm nachází.
Pořadače v našem eshopu mají vynikající přítlačnou sílu pro vždy přesné otevření a zavření mechaniky. Pákový mechanismus byl odzkoušen pro 10.000 použití,  Kovové lišty uvnitř pořadače mají také vysokou životnost a  kapacita 500 listů A4 (80 g/m2) snad uspokojí každého archiváře. Navíc požadače od nás mají 3 roky záruku na mechaniku, certifikace FSC je samozřejmostí.

pákový pořadač - levně

 

Archivní boxy

Archivní boxy neobsahují pákový mechanismus, mají pouze odolné "tělo" z kvalitního kartonu a taktéž jako pořadače mají dostatečnou kapacitu (hřbet býva obvykle 10 cm široký) pro papíry listů formátu A4. Barevné provedení je velice různorodé a můžete si poskladát archvní boxy dle barev, jak budete potřebovat

archivní box - levně

Nabídka archivních boxů za skvělé ceny  - zde

 

Archivní kontejnery

Archivní kontejner nebo-li úložný box je věší příbuzný od archivního boxu. Je to krabice z vlnité lepenky s potiskem, vynikající pro transport i skladování dokumentů, lze také ideálně použít na uložení pořadačů nebo archivačních boxů, rozměry už bývají větší a to cca: 42 cm x 33 cm x 30 cm

úložný box - levně

 

 

Boxy na spisy

Boxy na spisy slouží pro archivací menšího počtu papírů. Bývá vyrobený z kvalitního polypropylenu, tloušťka 500 mikronů se třemi chlopněmi a s gumičkou, ideální pro přenášení dokumentů. opět ve formátu A4.

boxy na spisy - levně

Nabídka boxů na spisy za skvělé ceny  - zde

 

Spisové desky

Spisové desky ("spisovky") paří k neodmyslitelné klasice v archivaci dokumentů. Pomocí tkanic se sváže obsah dohromady, desky jsou z jednostranně lakované lepenky, na přední straně je potom umístěn štítek pro popis. Spisové desky máme k dispozici ve formátech A5 a A4

spisové desky - levně

 
 
Všechny výše uvedené produkty najdete v našem eshopu s kancelářskými potřebami v sekci archivace. Pro stálé zíkaznky nabízíme zajimávé slevy. Při nákupu zboží nad 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!