Školní potřeby pro malé i velké školáky

Školní potřeby aneb jak vybavit školáka do školy

Správný výběr školních potřeb je jedna z nejdůležitějších věcí pro Vás i pro Vaši ratolest školou povinné. Mohou mu velice zpříjemnit dobu strávenou ve škole nebo mu ji značně otrávit.

Budete s námi asi souhlasit, že není nic horšího než vše rozmazávající propiska, nekvalitní hrbolatá pravítka, lámající se tužky apod. Tuto situaci jistě zažil snad každý. Rádi bychom Vám tedy doporučili školní potřeby, které si Vaše děti oblíbí a pomohou jim nosit domů samé jedničky :-)

 

 

Psací potřeby - propisky a tužky

Kvalitní psací potřeby jsou naprostý základ. Jak jsme se již zmínili v úvodu, jsou nevhodně zvolené "propisky" doslova noční můrou každého školáka. My doporučujeme zejména kvalitní gelová pera.

Dobré tužky, ať už na klasické psaní či barevné pastelky na malování nabízíme také. Stačí si jen vybrat. Značky Concorde, Pentel či Koh-i-noor patří mezi osvědčené.

Nůžky

Věčné téma a postrach rodičů a učitelů, zejména pokud jsou nůžky s ostrými rohy. Vybíráme proto pro Vás nůžky s kulatými rohy a přejeme mnoho bezpečné zábavy pro Vaše děti. Nabízíme také nůžky univerzálni pro praváky i leváky.

Pravítka a ostatní rysovací pomůcky

Pravítka by měla být z kvalitního pružného plastu, měla by mít dobře čitelnou stupnici a kvalitní rýsovací hrany bez hrbolků. Pro školáky, zejména ty menší, jsou samozřejmě atraktivnější barevná provedení pravítek, která v našem eshopu naleznete pochopitelně také.

Mezi další pomůcky pro rýsování patří kružítka. Často opomíjená pomůcka. Není však nic horšího než nekvalitní plastové kružítko miniaturních rozměrů, kterému neustále z nožky vypadává kreslící tuha. Toto kovové kružítko doporučujeme.

Skicáky a náčrtníky

Děti - školáci, jsou zpravidla jako nepopsaný list. Také skicáky jsou čisté a nepopsané. Děti tak mohou plně promitnout svou kreativitu na čistý papír a ačkoliv to není zpočátku hned extra výtvor, rozvíjí kreslení, či spíše čmárání, kreativitu, abstrakci i koordinaci. V naší nabídce naleznete náčtníky formátu A3, A4 i malé A5.

Modelovací hmoty - plastelíny

Také si pamatujete na plastelíny, které nevábně zaváněly, nešly pořádně smýt z rukou či vysychaly? Tak moderní plastelíny nabízejí pravý opak a jsou skutečným zdrojem kreativní zábavy nejen pro děti. Nabízíme nejen mnoho druhů plastelín různých barev, ale i další pomůcky pro modelování - vykrajovátka, formičky apod.

Ostatní školní pomůcky

Co by to bylo za školáka, který by neměl u sebe křídy - a to zejména barevné. Bez sady číslic a písmenek se v 1. tříde také nikdo neobejde. Pilní a poctiví školáci si vše rádi zaznámenávají do úkolníčků.

 

Přejeme všem školákům, rodičům i učitelům radost ze školy po celý školní rok.

 

Kancelářské potřeby levně a rychle - jak nakupovat ještě výhodněji.